Obklady a dlažby

Dodáváme specielní zátěžové keramické dlažby odolné proti mechanické zátěži, chemikáliím a olejům od německých výrobců Argelith, Klingenberg a Interbau Blink. Tyto dlažby se používají především v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, pivovarnictví, v opravárenských objektech osobních a nákladních vozů, supermarketech a kuchyních stravovacích zařízení.

Klingenberg

Firma Klingenberg je výrobcem neglazované slinuté dlažby s mnoha druhy protiskluzných povrchů se stupněm protiskluznosti R9 – R13. Dlažba série Technica vyhoví bezpečnostním a hygienickým požadavků všech typů objektů. Tato dlažba je používána např. v supermarketech Kaufland a restauracích McDonald’s.

Klingenberg
Argelith

Firma Argelith byla založena již v roce  1870 a dodává keramické klinkry a slinutou zátěžovou dlažbu v síle 15 – 30 mm  se stupněm protiskluznosti R10 – R12. Dlažbu doplňuje široký sortiment tvarovek. Dlaždice mají vysokou odolnost proti chemikáliím a olejům a výbornou čistitelnost.Dlažby jsou určeny pro klasickou pokládku a pokládku vibrační technologií.

Argelith
Interbau Blink

Německá firma Interbau Blink s více než stoletou tradicí vyrábí vedle bytové keramiky fasádní obklady, kompletní bazénový program a protiskluzné chemicky odolné průmyslové dlažby.

Interbau Blink
Höganäs

Firma Höganäs France dodává především zátěžové dlažby včetně specielní chemie používané v potravinářském průmyslu. ( mlékárny, výroba sýrů )

Höganäs

Pro bytové účely, administrativní objekty, hotely, restaurace apod.

Dodáváme obklady a dlažby italských firem Cerdisa a Ricchetti.  V širokém výběru barev, povrchů a formátů nechybí ani velkoformátové keramické obklady o síle 6 mm a velikosti až 100×300 cm.

Cerdisa

Tradiční italský výrobce keramických obkladů a dlažeb, firma Cerdisa, dodává především slinutou dlažbu vyráběnou špičkovou technologiií v nejvyšší kvalitě.
Vedle dlažeb klasické síly 9 – 11 mm nabízí Cerdisa také velkoformátové obklady v síle 5,6 mm o rozměru až 100×300 cm. Naproti tomu jsou v programu terasové dlaždice 20 mm silné, určené pro pokládku na terče, do štěrku, trávy či cementu. Sortiment firmy Cerdisa je používán ve všech typech komerčních projektů, v bytové výstavbě a je oblíbený také mezi privátními investory.

Cerdisa
Ricchetti

Tento člen skupiny Gruppo Ricchetti se specializuje na designové dlažby a obklady především pro privátní stavby.
Do nabídky patří kolekce Ricchetti, luxusní obklady vyráběné pod značkou Roberto Cavalli a retro série z kolekce Manifattura del Duca.

Ricchetti

Zátěžové dlažby a obklady určené na projekty dodáváme také od firem Agrob Buchtal, Villeroy+Boch, Casalgrande Padana, Zahna a Marazzi.

Klingenberg, Německo

Cerdisa, Itálie

Agrob Buchtal, Německo

Interbau Blink, Německo

Ricchetti, Itálie

Butterfly, Česko

Argelith, Německo

Cinca, Portugalsko

Sanita

Privátní klientele zajistíme vedle obkladů a dlažeb i kompletní vybavení koupelen zařizovacími předměty.

Sanitární keramika, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnové doplňky.